Zobrazených 1–12 z 72 výsledkov

Ajax DIN Holder black (40696)

11 
Držák DIN Holder pomáhá bezpečně upevnit Relay nebo Wallswitch na DIN lištu. Může být instalován do rozvodné krabice, serverové skříně nebo elektrického panelu. Součástí balení je sada nálepek pro označení, které zařízení nebo obvod relé ovládá.

Ajax DoorProtect black (7062)

50 
Bezdrôtový magnetický kontakt - čierny. Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy.

Ajax DualCurtain Outdoor white (26072)

209 
DualCurtain Outdoor je bezdrôtový obojsmerný detektor pohybu so záclonovou detekčnou charakteristikou. S dvomi PIR senzormi na každej strane dosahuje efektívna detekčná zóna DualCurtain Outdoor až 30 metrov, účinne tak chráni dvere, okná, zádverie a ďalšie otvory vo vnútri aj na vonkajšom plášti objektu. Farba biela.

Ajax Holder (držiak) pre Ajax Button/DoubleButton black (21657)

Držák pro upevnění tísňových / ovládacích tlačítek Button a DoubleButton k povrchu. Barva černá.

Ajax Holder (držiak) pre Ajax Button/DoubleButton white (21658)

NOVINKA! Držák pro upevnění tísňových / ovládacích tlačítek Button a DoubleButton k povrchu. Barva bílá.

Ajax Hub 2 LTE (4G)

399 423 
Hub 2 LTE od Ajax je pokročilý bezpečnostný systém využívajúci technológiu LTE (4G). S podporou LTE siete až pre 100 detektorov a zariadení Ajax, ktoré môžete ľahko rozdeliť do 9 skupín, vám tento hub umožní riadiť a monitorovať váš domov priamo z aplikácie. Bez nutnosti neustáleho dohľadu kamier získate upozornenia na otvorené dvere, rozbitie okna, požiar alebo zaplavenie vodou. Hub 2 LTE tiež integruje až 25 IP kamer alebo záznamových zariadení pre dokonalý prehľad o vašom dome.

Ajax Li-Ion batéria 3,7V 2000 mA/h

15 
Ajax Li-Ion 2Ah baterie. Primárně určená pro zálohování ovládacích panelů (ústředen) Ajax Hub a Ajax Hub Plus.

Ajax Lítiová batéria 1,5 V AAA

Ajax Lithiová baterie 1,5V AAA. Primárně určená pro napájení bezdrátových komponentů PZTS AJAX.

Ajax Lítiová batéria 3V CR123A

AJAX Lithiová baterie 3V CR123A. Primárně určená pro napájení bezdrátových komponentů PZTS AJAX.

Ajax MotionCam black (10308)

189 
PIR detektor pohybu s foto verifikáciou poplachu - čierny. Ajax MotionCam deteguje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov.

Ajax MotionCam Outdoor PhOD white (36660)

376 
MotionCam Outdoor (PhOD) je bezdrôtový vonkajší detektor pohybu na vonkajšie použitie so zabudovanou kamerou. Snímky sa zhotovujú pomocou kamery pri detekcii pohybu alebo na požiadanie. Zariadenie tak poskytuje používateľom a bezpečnostným spoločnostiam rýchle a bezpečné overenie poplachovej udalosti. Biela farba.