Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Ajax Hub 12V black (7559_12V)

342 
Inteligentní centrální ovládací panel Hub 12 V je klíčovým prvkem zabezpečovacího systému Ajax. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Panel monitoruje činnost všech připojených detektorů a zařízení Ajax a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému a poplachové přijímací centrum formou push notifikací, SMS zpráv nebo prozvonění. Hub podporuje připojení až 100 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 9 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 10 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva černá.

Ajax Hub 12V white (7561_12V)

342 
Inteligentní centrální ovládací panel Hub 12 V je klíčovým prvkem zabezpečovacího systému Ajax. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Panel monitoruje činnost všech připojených detektorů a zařízení Ajax a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému a poplachové přijímací centrum formou push notifikací, SMS zpráv nebo prozvonění. Hub podporuje připojení až 100 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 9 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 10 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva bílá.

Ajax Hub 2 12V black (14909_12V)

401 
Hub 2 řídí všechna zařízení Ajax v systému a upozorňuje uživatele na otevřené dveře, rozbití okna, nebezpečí požáru a zaplavení vodou. Pokud se narušitelé vloupají do vašeho domu, Hub 2 odešle snímky z detektorů MotionCam do aplikací Ajax a do poplachového přijímacího centra. Nebudete tak muset žít pod neustálým dohledem bezpečnostních kamer, abyste věděli, co se u vás doma děje. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Hub 2 podporuje připojení až 100 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 9 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 25 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva černá.

Ajax Hub 2 12V white (14910_12V)

401 
NOVINKA! Hub 2 řídí všechna zařízení Ajax v systému a upozorňuje uživatele na otevřené dveře, rozbití okna, nebezpečí požáru a zaplavení vodou. Pokud se narušitelé vloupají do vašeho domu, Hub 2 odešle snímky z detektorů MotionCam do aplikací Ajax a do poplachového přijímacího centra. Nebudete tak muset žít pod neustálým dohledem bezpečnostních kamer, abyste věděli, co se u vás doma děje. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Hub 2 podporuje připojení až 100 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 9 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 25 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva bílá.

Ajax Hub 2 LTE (4G)

399 423 
Hub 2 LTE od Ajax je pokročilý bezpečnostný systém využívajúci technológiu LTE (4G). S podporou LTE siete až pre 100 detektorov a zariadení Ajax, ktoré môžete ľahko rozdeliť do 9 skupín, vám tento hub umožní riadiť a monitorovať váš domov priamo z aplikácie. Bez nutnosti neustáleho dohľadu kamier získate upozornenia na otvorené dvere, rozbitie okna, požiar alebo zaplavenie vodou. Hub 2 LTE tiež integruje až 25 IP kamer alebo záznamových zariadení pre dokonalý prehľad o vašom dome.

Ajax Hub 2 LTE (4G) 12V black (33151_12V)

423 
Centrálny ovládací panel Hub 2 LTE 12V (4G) so sieťou LTE a 12V napájaním zabezpečuje riadenie všetkých zariadení Ajax v systéme a poskytuje upozornenia na otvorené dvere, rozbité okná, ohrozenie požiarom a zaplavenie vodou. V prípade vlámania do vášho domu, Hub 2 LTE odosiela snímky z detektorov MotionCam priamo do aplikácie Ajax a poplachového prijímacieho centra. Týmto spôsobom nebudete musieť neustále sledovať bezpečnostné kamery, aby ste vedeli, čo sa deje vo vašej domácnosti. Hub 2 podporuje až 100 detektorov a zariadení Ajax, ktoré môžu byť rozdelené do 9 nezávislých skupín alebo podsystémov. Systém je tiež ľahko rozšíriteľný o až 25 IP kamer alebo záznamových zariadení. Panel je vo farbe biela.

Ajax Hub 2 LTE (4G) 12V white (33152_12V)

423 
Hub 2 LTE 12V (4G) s podporou siete LTE a s 12V zdrojom riadi všetky zariadenia Ajax v systéme a upozorňuje používateľa na otvorené dvere, rozbitie okna, nebezpečenstvo požiaru a zaplavenie vodou. Ak sa narušitelia vlámu do vášho domu, Hub 2 LTE odošle snímky z detektorov MotionCam do aplikácií Ajax a do poplachového prijímacieho centra. Nebudete tak musieť žiť pod neustálym dohľadom bezpečnostných kamier, aby ste vedeli, čo sa u vás doma deje. Hub 2 podporuje pripojenie až 100 detektorov a zariadení Ajax, ktoré je možné rozdeliť do 9 nezávislých skupín (podsystémov). Do systému je možné tiež ľahko integrovať až 25 IP kamier alebo záznamových zariadení. Farba biela.

Ajax Hub 2 Plus 12V black (20276_12V)

576 
Hub 2 Plus 12 V - Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Centrální ovládací panel řídí všechna zařízení Ajax v systému a upozorňuje uživatele na otevřené dveře, rozbití okna, nebezpečí požáru a zaplavení vodou. Pokud se narušitelé vloupají do vašeho domu, Hub 2 Plus 12 V odešle snímky z detektorů MotionCam do aplikací Ajax a do poplachového přijímacího centra. Hub 2 Plus 12 V podporuje připojení až 200 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 25 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 100 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva černá.

Ajax Hub 2 Plus 12V white (20279_12V)

576 
Hub 2 Plus 12 V - Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Centrální ovládací panel řídí všechna zařízení Ajax v systému a upozorňuje uživatele na otevřené dveře, rozbití okna, nebezpečí požáru a zaplavení vodou. Pokud se narušitelé vloupají do vašeho domu, Hub 2 Plus 12 V odešle snímky z detektorů MotionCam do aplikací Ajax a do poplachového přijímacího centra. Hub 2 Plus 12 V podporuje připojení až 200 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 25 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 100 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva bílá.

Ajax Hub Plus 12V black (11790_12V)

479 
Inteligentní centrální ovládací panel druhé generace se čtyřmi nezávislými komunikačními kanály včetně Wi-Fi a Dual SIM 3G komunikátorem. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Hub Plus 12 V monitoruje činnost všech připojených detektorů a zařízení Ajax a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému a poplachové přijímací centrum formou push notifikací, SMS zpráv nebo prozvonění. Hub podporuje připojení až 150 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 25 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 50 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva černá.

Ajax Hub Plus 12V white (11795_12V)

479 
Inteligentní centrální ovládací panel druhé generace se čtyřmi nezávislými komunikačními kanály včetně Wi-Fi a Dual SIM 3G komunikátorem. Centrální ovládací panel je vybaven napájecí jednotkou umožňující jeho napájení nízkonapěťovým stejnosměrným zdrojem v rozmezí 8 – 20 V / 1 A DC. Hub Plus 12 V monitoruje činnost všech připojených detektorů a zařízení Ajax a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému a poplachové přijímací centrum formou push notifikací, SMS zpráv nebo prozvonění. Hub podporuje připojení až 150 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 25 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 50 IP kamer nebo záznamových zařízení. Barva bílá.